Galeria / Realizacje


Poniżej zdjęcia wykonanych przeze mnie usług. Specjalizuję się w montażu czujników parkowania

Ford Mondeo Mk4 - zestaw na przód i tył, czujniki w dwóch kolorach (zestaw VERTEX)


Renaut Clio - zestaw na tył, czujniki w kolorze nadwozia (zestaw Ariot)


Opel Astra - zestaw na tył, czujniki w kolorze nadwozia (zestaw VALEO na zamówienie)


Honda Civic - zestaw na tył, czujniki w dwóch kolorach (zestaw Lago)


Ford Mondeo Mk4 - czujniki tył w dwóch kolorach (zestaw Ariot)


WV Passat b6 - zestaw na przód i tył (zestaw Lago)


Mercedes - zestwa na tył (zestaw Lago)


Peugeot 207CC - czujniki tył w kolorze nadwozia (zestaw Lago)

Renaul Scenic II - czujniki tył w standardowym kolorze - czarne (Zestaw Ariot)


Audi A4 b8 - czujniki parkowania tył + kamera cofania i wyświetlacz


Ranut Clio II - czujniki parkowania tył


Opel Combo - czujniki parkowania tył oraz świtała DRL


Transit Connect - kamera w ramce tablicy rejestracyjnej + wyświetlaczChevrolet AVEO - czujniki parkowania tył firmy Lago - malowanie pod kolor nadwoziaOpel Zafira B - czujniki parkowania tył firmy Ariot - dobrane pod kolor (srebrne)Audi A4 b8 - czujniki parkowania w kolorze nadwozia (sensory 18mm) firmy Vertex


Renaut Megane IV - czujniki parkowania w kolorze nadwozia (sensory 21mm) firmy Lago z wyświetlaczem (montaż na lusterku wstecznym)


Hyundai i30 - czujniki parkowania tył w kolorze białym (standard). Sensory 21mm z wyświetlaczem (montaż na lusterku wstecznym)


Opel Corsa D - czujniki parkowania tył w kolorze nadwozia. Sensory 18mm z wyświetlaczem (montaż na desce rozdzielczej)Opel Omega - montaż świateł DRL (dzienne)Dpdge Caliber - czujniki parkowania tył i przód w kolorze nadwozia z wyświetlaczem.Renaut Megane Coupe - czujniki parkowania tył z wyświetlaczemOpel Zafira - czujniki parkowania tył.Fiat Bravo - montaż kamery tył i rejestratora jazdy, montaż ukrytego gniazda zapalniczki w schowku.Ford Kuga - czujniki parkowania tył z wyświetlaczem na lusterku.Renaut Megane - czujniki parkowania tył z wyświetlaczem na lusterku.
Toyota Auris - czujniki parkowania tył z buzzerem. Sensory 18mm w kolorze nadwoziaCitroen Cactus - czujniki parkowania przód i tył z wyświetlaczem na desce rozdzielczej typu GRAF. Sensory 21mm w kolorze standardowym (czarnym)Skoda Octavia - czujniki parkowania przód i tył z wyświetlaczem na lusterku. Sensory 21mm w kolorze standardowym (srebrny przód i czarny tył)Toyota Verso - czujniki tył. Sensory 21mm w kolorze standardowym (z palety barw - czujniki zakupione przez klienta prywatnie)Skoda Fabia - czujniki przód i tył pod kolor nadwozia. Sensory 21mm + wyświetacz typu GRAF na desce rozdzielczejFord Mondeo - czujniki tył. Sensory 21mm w kolorze standardowym (czarnym) + wyświetlacz na lusterkuSeat Toledo - czujniki tył. Sensory 21mm malowane na kolor nadwoziaVolvo V50 - montaż kamery w ramce jesjestracji i wyświetlacza w lusterkuHyundai Tucson - czujniki tył. Sensory 21mm w kolorze standardowym (czarnym) + wyświetlacz na lusterkuToyota RaV 4 - montaż czujników tył (kolor standard srebrny) + wyświetlacz na lusterku oraz montaż kamery (zakup przez klienta) i wyświetlacza na desce rozdzielczej.VW Sharan - montaż ukrytego gniazda zapalniczki oraz rejestratora z kamerą cofania.Opel Movano - czujniki tyłToyota avensis - czujniki tył w kolorze nadwozia. Wyświetlacz na desce rozdzielczejOHonda Civic - czujniki tył w kolorze nadwozia. Buzzer pod deską rozdzielcząOpel Astra J - czujniki tył i przód w standardowym kolorze (czarny). Montaż zestawu Lago z gniazdami serwisowymi ułatwiającymi demontaż czujników, gdyby klient zdecydował się na maowanie.