Galeria / Realizacje


Poniżej zdjęcia wykonanych przeze mnie usług. Specjalizuję się w montażu czujników parkowania

Ford Mondeo Mk4 - zestaw na przód i tył. Czujniki w dwóch kolorach (zestaw VERTEX)


Renaut Clio - zestaw na tył. Czujniki w kolorze nadwozia (zestaw Ariot)


Opel Astra - zestaw na tył. Czujniki w kolorze nadwozia (zestaw VALEO na zamówienie)


Honda Civic - zestaw na tył. Czujniki w dwóch kolorach (zestaw Lago)


Ford Mondeo Mk4 - czujniki na tył w dwóch kolorach (zestaw Ariot)


WV Passat b6 - zestaw na przód i tył (zestaw Lago)


Mercedes - zestwa na tył (zestaw Lago)


Peugeot 207CC - czujniki tył w kolorze nadwozia (zestaw Lago)

Renaul Scenic II - czujniki na tył w standardowym kolorze - czarne (Zestaw Ariot)


Audi A4 b8 - czujniki parkowania na tył + kamera cofania i wyświetlacz


Ranut Clio II - czujniki parkowania na tył


Opel Combo - czujniki parkowania na tył oraz świtała DRL


Transit Connect - kamera w ramce tablicy rejestracyjnej + wyświetlaczChevrolet AVEO - czujniki parkowania na tył firmy Lago. Czujniki pomalowane pod kolor nadwoziaOpel Zafira B - czujniki parkowania na tył firmy Ariot - dobrane pod kolor (srebrne)Audi A4 b8 - czujniki parkowania pomalowane na kolor nadwozia. Sensory 18mm firmy Vertex


Renaut Megane IV - czujniki parkowania pomalowane na kolor nadwozia. Sensory 21mm firmy Lago z wyświetlaczem (montaż na lusterku wstecznym)


Hyundai i30 - czujniki parkowania na tył w kolorze białym (standard). Sensory 21mm z wyświetlaczem (montaż na lusterku wstecznym)


Opel Corsa D - czujniki parkowania na tył pomalowane na kolor nadwozia. Sensory 18mm z wyświetlaczem (montaż na desce rozdzielczej)Opel Omega - montaż świateł DRLDodge Caliber - czujniki parkowania na tył i przód pomalowane na kolor nadwozia. Zestaw z wyświetlaczem na lusterku wstecznymRenaut Megane Coupe - czujniki parkowania na tył z wyświetlaczem na lusterku wstecznymOpel Zafira - czujniki parkowania na tył.Fiat Bravo - montaż kamery parkowanie i rejestratora jazdy. Montaż ukrytego gniazda zapalniczki w schowku.Ford Kuga - czujniki parkowania na tył z wyświetlaczem na lusterku wstecznym.Renaut Megane - czujniki parkowania na tył z wyświetlaczem na lusterku wstecznym.
Toyota Auris - czujniki parkowania na tył z buzzerem. Sensory 18mm pomalowane na kolor nadwoziaCitroen Cactus - czujniki parkowania na przód i tył z wyświetlaczem typu Graf na umiejscowionym na desce rozdzielczej. Sensory 21mm w kolorze standardowym (czarnym)Skoda Octavia - czujniki parkowania na przód i tył z wyświetlaczem na lusterku wstecznym. Sensory 21mm w kolorze standardowym (srebrny przód i czarny tył)Toyota Verso - czujniki na tył. Sensory 21mm w kolorze standardowy.Skoda Fabia - czujniki na przód i tył pomalowane na kolor nadwozia. Sensory 21mm. Wyświetacz typu GRAF umiejscowiony na desce rozdzielczejFord Mondeo - czujniki na tył. Sensory 21mm w kolorze standardowym (czarnym). Wyświetlacz umiejscowiony na lusterku wstecznymSeat Toledo - czujniki na tył. Sensory 21mm pomalowane na kolor nadwoziaVolvo V50 - montaż kamery w ramce rejestracji i wyświetlacza w lusterku wstecznymHyundai Tucson - czujniki na tył. Sensory 21mm w kolorze standardowym (czarnym). Wyświetlacz umiejscowiony na lusterku wstecznymToyota RaV 4 - montaż czujników na tył. Standardowy kolor sensorów - srebrny. Wyświetlacz na lusterku wstecznym. Montaż kamery i wyświetlacza na desce rozdzielczej.VW Sharan - montaż ukrytego gniazda zapalniczki oraz rejestratora z kamerą cofania.Opel Movano - czujniki na tyłToyota Avensis - czujniki na tył pomalowane na kolor nadwozia. Wyświetlacz umiejscowiony na desce rozdzielczejHonda Civic - czujniki na tył pomalowane na kolor nadwozia.Opel Astra J - czujniki na tył i przód w standardowym kolorze (czarnym).