Partnerzy / Producenci / Dostawcy


Marka Ariot powstała dla osób wymagających od produktu nie tylko przyciągającej ceny, ale również jakości. Już od 2009 roku działa na rynku polskim jak i europejskim ciągle dynamicznie rozwijając sieć swojej dystrybucji.


Jesteśmy dystrybutorem samochodowych akcesoriów elektronicznych. Wąska specjalizacja gwarantuje nam doskonałą wiedzę na temat mody i trendów w świecie nowoczesnej technologii


Valeo oferuję gamę zaawansowanych zestawów czujników parkowania oraz wspomagania kierowcy. Produkty są uniwersalne i mogą być montowane na pojazdach wszystkich marek.Firma Vertex Car Accessories specjalizuje się głównie w branży nowoczesnego oświetlenia samochodowego. W swojej ofercie posiada produkty cieszące się ogromnym uznaniem klientów na całym świecie.


Historia marki NSSC ma swój początek w pierwszej połowie XXI wieku, w jednej z największych metropolii chińskiego rynku Guangzhou (Kanton). Do 2007 roku marka NSSC funkcjonowała jedynie w świadomości branży HID (profesjonalne oświetlenie xenonowe). Lata 2007-2011 były owocne w inwestycje zagranicznie, które ukierunkowane zostały głównie na pion technologiczny, co pozwoliło na wyprodukowanie pierwszego oświetlenia do jazdy dziennej pod sztandarem NSSC.


M-Tech Poland sp. z o.o. to grupa posiadająca w swoim portfolio marki własne: M-Tech, Powertec, Roadteq, Growspec oraz dystrybucję produktów firm takich jak Osram i Philips silnie skoncentrowaną na oświetleniu dla branży automotive.


Partnerzy techniczni - doradztwo i współpraca


Wieloletnie doświadczenie pracowników zdobyte w największych śląskich serwisach oraz liczne szkolenia sprawiają, że fachowcy pracujący w Pit-Stop świadczą profesjonalne usługi serwisowe.
Zakres usług to międzu innymi:
- wulkanizacją, wymianą opon (wszystkie rozmiary: Tir, dostawcze, osobowe),
- przeglądem układu klimatyzacji,
- diagnostyką komputerową w celu szybkiego i precyzyjnego zlokalizowania przyczyn usterek technicznych i zmniejszenia ryzyka przyszłych awarii.
- geometria zawieszenia
- naprawą i serwisem samochodówW pełni profesjonalny i atestowany serwis rowerowy posiadający niezliczoną ilość niezbędnych akcesorii najlepszych marek. W sklepie działa również serwis narciarski i snowboardowy.